KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14325632
nr 1432 5632
Akvarell
Lena Struwe, 3 kvinnor. Signerad, akvarell, 55x37, yttermått inklusive ram: 73x53 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 22 november 2021
kl 20:02:46
900 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
900 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.100 kr
1.200 kr
1.400 kr
1.400 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
1.500 kr